שדרוג זכרון RAM למחשב נייד Asus בבאר שבע

זהו הזכרון האחראי ליכולת העבודה במקביל על מס’ רב של ישומים פתוחים במחשב

כל פעולה אותה אנו מבצעים במחשב מועברת למעבד דרך שתי תחנות ביניים עיקריות: הזכרון הקשיח (הארד דיסק) והזכרון הנדיף RAM. ההבדל ביניהם הוא במהירות הפעולה ובאופן שמירת הנתונים בכל אחד מהם. בעוד שבדיסק הקשיח אנו שומרים נתונים בנפח רב של מאות ואלפי גיגה-בייטים, בזכרון הנדיף, הוא זכרון ה-RAM, נשמרים רק היישומים עליהם אנו עובדים בזמן אמת במחשב. היישום נטען מהדיסק הקשיח אל זכרון ה-RAM, ומשם שולף המעבד את הנתונים הדרושים לביצוע פעולת העיבוד. במחשבים בהם אין מספיק זכרון RAM לביצוע הפעולות המבוצעות ע"י המשתמש, פעולת העיבוד מתחלקת למקטעים, כאשר מידע נטען מהדיסק הקשיח אל זכרון ה-RAM, מעובד על-ידי המעבד, מתבצע פלט למשתמש, ומשם חוזר חלילה שוב ושוב (מחיקת הנתונים ופינוי זכרון ה-RAM, טעינה מהדיסק הקשיח לזכרון ה-RAM, פעולת עיבוד ופלט) עד לגמר הפעולה המתבקשת על ידי המשתמש. תהליך זה הוא גורם המפתח באיטיות המחשבים. זוהי בעצם תופעת ה “paging” (“דפדוף” בעברית), ובזמן שהיא מתבצעת אנו נחווה איטיות ותקיעה של המחשב עד לתום ביצוע הפעולה. הסיבה לאיטיות היא בעצם התלות בדיסק הקשיח שהוא איטי מאוד ביחס לזכרון ה-RAM, וכשהוא נכנס למשוואה הוא מאט את המחשב, לא משנה איזה מעבד יש לנו.

הפתרון לתופעה זו, הינו שדרוג זכרון ה-RAM, באופן כזה שיבטל את הצורך בפעולת הדפדוף בין הזכרונות, ויאפשר טעינה אחת חד פעמית של כל הישומים איתם אנו עובדים לזכרון ה-RAM, ובכך תתאפשר פעולה חלקה ומהירה על מספר רב של חלונות פתוחים במחשב, ללא תקיעות כלל.

איך יודעים כמה אפשר לשדרג? איזה סוג זכרון מתאים למחשב ועוד? בדיקה קצרה ע"י צוות הטכנאים שלנו ותוכלו לדעת בדיוק עד כמה אפשר “ללחוץ על הגז” במחשב שלכם.

המחשב נתקע עם מספר חלונות פתוחים?
היכנסו היום לשדרוג זכרון ותוכלו להתחיל לעבוד במקביל!

שדרוג זכרון RAM למחשב נייד Asus עושים רק ב-BGPC – הכי כדאי והכי משתלם.

לאחר שדרוג הזכרון, יחול שיפור ניכר בביצועי המחשב, שיבוא לביטוי בעיקר במספר החלונות הפתוחים איתם נוכל לעבוד. מעתה ואילך, עבודה עם אינטרנט, מוזיקה, תוכנת הורדות וכתיבת עבודה במקביל תהיה אפשרית בצורה חלקה!

אצלנו תקבלו

חלקים איכותיים בלבד

אנו משתמשים בחלקים איכותיים בלבד, שעברו בדיקות איכות בכדי להבטיח אורך חיים מקסימלי.

תיקון מהיר

אנחנו הכי מהירים בדרום , מעבדת המחשבים שלנו מהירה יותר פי 2 מהממוצע.

שרות אדיב והוגן

צוות המעבדה עומד לרשותך בכל שאלה, וישקף בפניך את כל הליך התיקון מבעוד מועד.

אחריות על כל תיקון

אנו נותנים אחריות על כל תיקון אותו אנו מבצעים, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש לכם גב גם ביום שאחרי.

בואו תראו את התיקונים האחרונים שלנו

עדיין יש לכם שאלות ?

איך בא לכם שנדבר ?