שטיפת קורוזיה למחשב נייד SONY בבאר שבע

גם אם המחשב שלך שתה רק “קצת” קפה, זה לא אומר שהוא לא עומד להירדם לעד

למי זה לא קרה? שותים מים בקיץ או תה חם בחורף, כשלפתע תנועה אחת בהיסח הדעת הסיטה את כוס השתייה החביבה שלנו ישירות לעבר המחשב. לפני שהספקנו להבין מה מתרחש, המחשב כבר קיבל לגימה הגונה מהמשקה שלנו, ואנו נותרנו בפה פעור, מתלבטים מה לעשות קודם: לנגב, לייבש, לנתק מהחשמל או לשים באורז (כן, כבר קיבלנו מחשבים בתוך גיגית של אורז).

אז בואו נעשה לכם קצת סדר: ראשית יש לנתק את המחשב מהסוללה והמטען, אין לנסות להדליק אותו ויש להחיש אותו למעבדה. אצלנו קיים נוהל “טיפול נמרץ” למחשבים עם נוזלים שכן הזמן במקרים אלו הינו קריטי להצלחת הטיפול ולמזעור הנזקים והקצרים שגורם הנוזל. הטיפול שלנו כולל פירוק מוחלט של המחשב לכלל רכיביו ולו הקטנים והמשניים ביותר, וטיפול לכל חלק וחלק בכדי לייבש את הנוזל ולנקות את הקורוזיה אשר גורמת לקצרים ולהרס המחשב.
לרוב, במקרים בהם אנו מקבלים את המחשב בטווח הזמן המיידי לאחר האירוע, המחשב יוצא ללא כל נזק. ככל שהזמן מתארך רכיבים כמו מקלדת, עכבר וכו’ מתחילים לספוג נזק קבוע אשר ידרוש החלפתם.

אם הגעתם עד לכאן, צרו קשר עכשיו!
הזמן, כאמור, הינו פן קריטי בהצלחת הטיפול ובהצלת מחשבכם.

שטיפת קורוזיה למחשב נייד SONY עושים רק ב-BGPC – הכי כדאי והכי משתלם.

לאחר תום הטיפול אנו נדליק את המחשב בצורה מבוקרת והדרגתית, תוך ביצוע הערכת תקינות לכל רכיב ורכיב במחשב. ממצאי התיקון מועברים אליכם מיד בתום הטיפול, בין אם בכדי לשחרר את המחשב במידה ואין נזקים קבועים כלל, ובמידה ויש צורך להחליף רכיבים כתנאי לפעולה תקינה של המחשב, אנו נביא לידיעתכם את כלל השיקולים והחלופות בכדי שתוכלו לחזור לעבודה תקינה ומלאה במחשב במהירות המקסימלית ובזמן המינימלי. חשוב שתדעו כי לרוב ניתן להציל את כלל הנתונים במחשב, גם אם קיים נזק קבוע בלוח האם והמחשב “מושבת”.

אצלנו תקבלו

חלקים איכותיים בלבד

אנו משתמשים בחלקים איכותיים בלבד, שעברו בדיקות איכות בכדי להבטיח אורך חיים מקסימלי.

תיקון מהיר

אנחנו הכי מהירים בדרום , מעבדת המחשבים שלנו מהירה יותר פי 2 מהממוצע.

שרות אדיב והוגן

צוות המעבדה עומד לרשותך בכל שאלה, וישקף בפניך את כל הליך התיקון מבעוד מועד.

אחריות על כל תיקון

אנו נותנים אחריות על כל תיקון אותו אנו מבצעים, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש לכם גב גם ביום שאחרי.

בואו תראו את התיקונים האחרונים שלנו

עדיין יש לכם שאלות ?

איך בא לכם שנדבר ?