שיפוץ מערכת קירור מחשב נייד Compaq בבאר שבע

כמו כל גוף שנמצא תחת מאמץ, גם המעבד של המחשב מתחמם. כדי לאפשר המשך עבודה מאומצת ללא שריפה של המעבד קיימת מערכת קירור יעודית לכל מחשב ומחשב. מערכת זו בנויה ממשטח הנוגע פיזית במעבד (ביניהם נמצאת משחה טרמית שתפקידה לשפר את המגע ואת העברת החום בין המעבד למשטח שנוגע בו), אליו מחוברים צינורות נחושות המכילים נוזל, ואותם צינורות מגיעים לעבר צלעות קירור הניצבות אל מול המאוורר. לעיתים, בד"כ לאחר כשנה-שנתיים של שימוש במחשב, מצטבר אבק בין המאוורר וצלעות הקירור, ואותו אבק מתגבש לגוש אשר חוסם את מעבר האוויר על פני אותם צלעות קירור וצינורות נחושת, וכך נמנעת פעולת הקירור האפקטיבית של המעבד.

כתוצאה מכך, בשלב הראשוני, אנו נחווה איטיות בפעולת המעבד, ולאחר מכן אף כיבויים באמצע העבודה שתפקידם להגן על המעבד מפני התחממות יתר והריסתו. לרוב, ניתן לשים יד אל מול פתחי הקירור של המחשב, ובמידה ואכן קיימת חסימה, אנו נשמע את המאוורר “מתאמץ” אך בפועל יוצא זרם אוויר חלש מאוד אם בכלל. לעיתים תלווה חסימה זו גם ברעשי “טרקטור” הבוקעים מכיוון המאוורר.

הפתרון אותו אנו מבצעים הינו מקיף ביותר ובעצם מחזיר את מערכת הקירור למצב מעולה. בין הפעולות המבוצעות על ידנו במקרים שכאלה: פירוק מוחלט של כלל מערכת הקירור מהמחשב, החלפת המשחה הטרמית למשחה חדשה, ניקיון יסודי של האבק והגושים המצטברים בפנים, טיפול במיסבי המאוורר במקצועיות ועוד. בסיום התהליך המחשב יכול “לנשום לרווחה” ובכך נמנעת גם החלפת מאוורר ונחסכת הוצאה מיותרת

המחשב מתחמם? צרו קשר עוד היום!
עוד לא תספיקו להגיד “BGPC” והמחשב שלכם ינשום לרווחה!

שיפוץ מערכת קירור מחשב נייד Compaq עושים רק ב-BGPC – הכי כדאי והכי משתלם.

לאחר שיפוץ מערכת הקירור, המחשב יחזור לתפקד כרגיל.
גם במצבים בהם קיימת חסימה מוחלטת ואף תקיעה (!) של המאוורר, אנו מצליחים באחוזים גבוהים מאוד (למעלה מ-95%) להשיב את המצב למצב תקין ומעולה. עכשיו רק להשתדל לשמור על סביבה נקייה (אבק, פרוות חיות מחמד, שמיכות ומזרונים מגבירים את ספיגת האבק והיווצרות הגושים שחוסמים את זרימת האוויר).

אצלנו תקבלו

חלקים איכותיים בלבד

אנו משתמשים בחלקים איכותיים בלבד, שעברו בדיקות איכות בכדי להבטיח אורך חיים מקסימלי.

תיקון מהיר

אנחנו הכי מהירים בדרום , מעבדת המחשבים שלנו מהירה יותר פי 2 מהממוצע.

שרות אדיב והוגן

צוות המעבדה עומד לרשותך בכל שאלה, וישקף בפניך את כל הליך התיקון מבעוד מועד.

אחריות על כל תיקון

אנו נותנים אחריות על כל תיקון אותו אנו מבצעים, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש לכם גב גם ביום שאחרי.

בואו תראו את התיקונים האחרונים שלנו

עדיין יש לכם שאלות ?

איך בא לכם שנדבר ?