תיקון והחלפת מסך למחשב נייד Apple בבאר שבע

קווים צבעוניים, כתמים שחורים ושאר שברים מקוריים זה התחום שלנו

מסכי המחשב של העידן הנוכחי הולכים ומשתפרים בהיבטים רבים: צפיפות פיקסלים, עומק הצבע, זוויות צפייה, בהירות, ניגודיות ועוד. לצד התוצאות המרשימות בתחום זה, הבאות לידי ביטוי באיכות תמונה יוצאת מן הכלל, עדיין לא נמצא פתרון בדמות מסך חסין משברים.לעיתים, מגיעים אלינו מסכים עם שברים אפילו כתוצאה משמיכה שטיפה בלטה למחשב, וברגע שסגרו את המסך הוא נשבר. מסכי ה-LED אשר תפסו את מקומם של מסכי ה-CCFL הישנים, הולכים ונהיים דקים יותר, ובשל כך גם פגיעים הרבה יותר.

במצב בו קיים שבר במסך, אשר יכול להתבטא בכתם שחור במסך (בד"כ מתפשט תוך כשבוע ומשבית את התצוגה) או לחילופין בצורה של סדקים ע"ג מסך לבן ללא תמונה כלל.

במסכי טאצ’, המסך סבוך עוד יותר שכן החלפת טאצ’ שבור הינה פעולה מסובכת אשר דורשת כלים ומקצועיות ברמה גבוהה מאוד בכדי לא לגרום נזק למסגרת המסך או למסך הפנימי.ככה או ככה, החלפת מסך אפשרית לכלל המחשבים. זהו תיקון נפוץ במעבדתנו ולא בכדי- גם בתחום זה אנו מובילים הן במהירות השרות, במקצועיות,
ובמחירים אטרקטיביים במיוחד

המסך נשבר, נסדק, התחיל להבהב או נהיה לבן?
היכנסו היום לתיקון ותצאו עם מסך חדש לחלוטין!

תיקון והחלפת מסך למחשב נייד Apple עושים רק ב-BGPC – הכי כדאי והכי משתלם.

לאחר תיקון המסך המחשב יחזור להראות כרגיל. המסך החדש מורכב במקצועיות רבה כך שלא יורגש כל נזק אשר היה קיים קודם להחלפתו. לנושא תאימות המסך חשיבות רבה, שכן מסך אשר לא יתאים במדויק עלול לגרום לקצר בלוח האם ולנזק לרכיבי התצוגה והתאורה של המסך. לכן, אנו מבטיחים לכם כי כל מסך נבדק לא רק בהתאם לדגם המחשב אלא גם בהתאם לדגם המסך המדויק אשר נמצא על גב המסך עצמו, דבר אשר דורש פירוק המחשב. לאחר פירוק המחשב ווידוא הדגם המדויק ניתן לקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות או תשלום במקרה ולא מבוצע תיקון במקרה זה.

אצלנו תקבלו

חלקים איכותיים בלבד

אנו משתמשים בחלקים איכותיים בלבד, שעברו בדיקות איכות בכדי להבטיח אורך חיים מקסימלי.

תיקון מהיר

אנחנו הכי מהירים בדרום , מעבדת המחשבים שלנו מהירה יותר פי 2 מהממוצע.

שרות אדיב והוגן

צוות המעבדה עומד לרשותך בכל שאלה, וישקף בפניך את כל הליך התיקון מבעוד מועד.

אחריות על כל תיקון

אנו נותנים אחריות על כל תיקון אותו אנו מבצעים, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש לכם גב גם ביום שאחרי.

בואו תראו את התיקונים האחרונים שלנו

עדיין יש לכם שאלות ?

איך בא לכם שנדבר ?