תיקון יציאת HDMI מחשב נייד Samsung בבאר שבע

יציאת ה-HDMI היא מהיציאות החשובות והשימושיות ביותר במחשב, והיא זו שבעצם הופכת אותו למרכז מולטימדיה ביתי. חיבור לטלויזיה הביתית, והצפייה בסרטים וסרטונים לא הייתה פשוטה יותר אי פעם.

יציאה זו, בעלת כ-19 פינים הנעוצים בלוח האם, הינה חזקה ויציבה לרוב. עם זאת, מכה או נפילה של המחשב בזמן שהכבל מחובר תגרום לרוב להתנתקות של ההלחמות או אף לשבר באחד הפינים של שקע ה-HDMI בתוך המחשב. דבר זה יגרום ליציאה להפסיק לתפקד או לחילופין לתפקד רק ע"י תפיסת הכבל בזויות מסויימות דבר שלאחר זמן מה יפסיק לתפקד לחלוטין.

תיקון שקע HDMI כולל טיפול ישיר בלוח האם, ודורש ידע, מקצועיות וכלים מיוחדים. שקע HDMI ממוצע, מכיל כאמור, כ-19 “רגליים” הנעוצות בלוח האם, ולכן לפני תיקון שכזה מומלץ שתבחרו במקצועיים ביותר. אין מקום לטעויות אשר עלולות לגרום לקצרים מיותרים ויקרים בלוח האם.

ה-HDMI הפסיק לפעול?
היכנסו היום לתיקון ותצאו עם שקע חדש וחזק אפילו יותר מהמפעל!.

תיקון יציאת HDMI מחשב נייד Samsung עושים רק ב-BGPC – הכי כדאי והכי משתלם.

לאחר הלחמת השקע החדש, אנו נבצע בדיקה כוללת ובה נוודא כי המתח והמידע אשר עוברים ביציאת ה-HDMI הינם תקינים, ושהשימוש בו בטוח הן למחשב והן לרכיב אותו מחברים אל השקע. זהו תיקון סבוך ומורכב ולכן מומלץ לבצע אותו אצל המומחים. ברשותנו ידע ומומחיות רבה בתיקון מחשבים ולוחות. זאת, לצד מיטב אנשי המקצוע והכלים, יבטיחו לכם תיקון מוצלח ללא סיבוכים מיותרים ויקרים.

אצלנו תקבלו

חלקים איכותיים בלבד

אנו משתמשים בחלקים איכותיים בלבד, שעברו בדיקות איכות בכדי להבטיח אורך חיים מקסימלי.

תיקון מהיר

אנחנו הכי מהירים בדרום , מעבדת המחשבים שלנו מהירה יותר פי 2 מהממוצע.

שרות אדיב והוגן

צוות המעבדה עומד לרשותך בכל שאלה, וישקף בפניך את כל הליך התיקון מבעוד מועד.

אחריות על כל תיקון

אנו נותנים אחריות על כל תיקון אותו אנו מבצעים, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש לכם גב גם ביום שאחרי.

בואו תראו את התיקונים האחרונים שלנו

עדיין יש לכם שאלות ?

איך בא לכם שנדבר ?