תיקון צירים מחשב נייד IBM בבאר שבע

כיום, בעקבות המגמה להפוך את המחשבים הניידים לקלים יותר, דקים יותר וזולים יותר- ההשפעות הנלוות בעיצוב המחשב ובאיכות החומרים באה לידי ביטוי בהתאם. פעמים רבות מגיעים אלינו לקוחות עם שני “חצאי מחשב” תוך שהם נזהרים לבל יגרמו נזק או יתחשמלו מהחוטים אשר נחשפו באזור צירי המחשב. דבר זה לא קורה כרעם ביום בהיר: חופש בתנועה או תנועה קשה של הצירים יעידו על בעיה שיש לטפל בה. אי טיפול בבעיה יביא להחמרה במצב ולשבירה של הצירים, עד כדי היפרדות המסך מגוף המחשב (!). לרוב, ניתן לתקן את הצירים ללא צורך בהחלפתם ובכך לחסוך הוצאה של מאות שקלים עבור זוג צירים חדשים, כאשר תיקון הצירים במועד סמוך לגילוי הבעיה יבטיח תוצאות טובות יותר.

מרגישים שהמסך שלכם מתחיל לנוע בחופשיות יתרה?
זה הזמן לטפל בו לפני שהבעיה תחמיר ותגרום לכם להוצאות מיותרות!

תיקון צירים למחשב נייד IBM עושים רק ב-BGPC – הכי כדאי והכי משתלם.

עם הזמן התנועה של הציר הופכת קשיחה יותר עד לשלב שבו הציר נתלש מהמסגרת של המחשב , הטיפול הוא לשני הצירים , גורמים להם להיות רכים יותר ואז מחזירים ומאבטחים את הצירים בחזרה למקום.
לאחר תום התיקון של הצירים השבורים, אנו נבצע בדיקה מקיפה לחוזקם ולחוזק התיקון. בנוסף, אנו ננטרל את הגורם הראשי להיווצרות הבעיה, שהוא התקשחות הצירים עקב אבק ולכלוך אשר מקשים על תנועתם, ובכך מביאים לתנועה כל כך קשה, עד שהפלסטיק בנקודת החיבור שלהם למחשב עצמו נשבר. דבר זה יבטיח לכם לא רק טיפול בבעיה אלא אי הישנותה, ותנועה חלקה ונוחה יותר בעת פתיחת וסגירת המחשב הנייד.

אצלנו תקבלו

חלקים איכותיים בלבד

אנו משתמשים בחלקים איכותיים בלבד, שעברו בדיקות איכות בכדי להבטיח אורך חיים מקסימלי.

תיקון מהיר

אנחנו הכי מהירים בדרום , מעבדת המחשבים שלנו מהירה יותר פי 2 מהממוצע.

שרות אדיב והוגן

צוות המעבדה עומד לרשותך בכל שאלה, וישקף בפניך את כל הליך התיקון מבעוד מועד.

אחריות על כל תיקון

אנו נותנים אחריות על כל תיקון אותו אנו מבצעים, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש לכם גב גם ביום שאחרי.

בואו תראו את התיקוני צירים האחרונים שלנו

עדיין יש לכם שאלות ?

איך בא לכם שנדבר ?